Neden Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Facebook Twitter
Neden Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 
 

 Bizi Tercih etmek için 14 Neden!

1. Konularında uzman, sizi gönderecekleri ülkede  sizinle bire bir ilgilenecek eğitim danışmanları ;
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanları, kendileri de yurtdışı eğitim süreçlerinden geçmiş ve yurtdışında belli süreler yaşamış kişilerdir.
 
Ayrıca yılın belli dönemlerinde siz öğrencilerimize güncel bilgi ve kapsamlı hizmet verebilmek için yurtdışına seyahat etmekte ve bu seyahatler sırasında üniversite, kolej ve dil okullarını ziyaret etmektedirler.
 
 Gideceğiniz ülkelerde sizinle ilgilenecek uzman eğitim danışmanlarımız bulunmaktadır.
 
2. Yurt Dışı Ofisleri, (Ofislerimizde Türk danışmanlar çalışmaktadır) ile gittiğiniz ülkede de danışmanlığın devamı;
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, siz yurtdışına gitmeyi planlayan kişilere, Türkiye’de verdiği danışmanlığını sizlerin eğitim sürenizce yurtdışındaki ofisleriyle de yanınızda oluyor.
 
Yurtdışı şubelerimizden alacağınız sosyal desteğin yanında vize uzatma, başka bir okula transfer olma ya da Üniversite, Master başvuruları gibi teknik konularda da destek alabilirsiniz.
 
3. Bulgaristan, Makedonya, Ukrayna, Romanya, Bosna Hersek, Kosova, Macaristan, Sırbistan, Gürcistan'da  ki danışmanlarımızın acil durumlar için 24 saat açık cep telefonlarının öğrencilerimizde bulunması;
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlık anlayışı sadece Türkiye sınırlarını kapsayan  ya da mesai  saatlerine sığacak  kadar  sınırlı değildir.
 
Öğrencilerimize bulundukları ülkenin aynı saat diliminde bulunan şubelerimizden sürekli destek alabilme şansına sahipler, üstelik bu desteği tecrübeli Türk Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlarından alıyorlar ve danışmanlarımızın cep telefonları acil durumlar için 24 saat açıktır ve öğrencilerimize Türkiye’den ayrılmadan önce öğrencilerimize cep numaraları verilmektedir. 
 
4. Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001: 2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikalı yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden olması;

Kurulduğu 2000 yılından bu yana eğitim kalitesinden ödün vermeden sürekli gelişen şirketimiz  ISO 9001:2008 belgeli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir. Her yıl düzenli yapılan denetimleri sıfır minör hata ile geçmektedir. 
 
5. Şirketimiz  19.07.2000 Tarihinde kurulmuş ve bünyesinde 10 yıldan uzun süredir danışmanlık hizmeti veren tecrübeli danışmanlar bulunmaktadır.
 
Anadolu Yurtdışı Danışmanlığı kurumsal olarak da sürekli gelişmiş ve danışman bilgi ve tecrübelerini kurum şirket ve tecrübesi olarak depolayarak kurumsal bilgi birikimini sürekli artırmıştır. 
 
Bugünkü gücünü geçmişteki tecrübelerinden alarak öğrencilerine verdiği hizmeti yenileyerek devam ettiren güvenin kazançtan daha önemli oluğu düşüncesine sahip danışman kadrosuyla sektörde en güvenilir firmalar arasında öne çıkmaktadır. 
 
6. Gidilecek ülke ile ilgili her ay yapılan oryantasyon semineri;
 
Her ay düzenlenen oryantasyon seminerimizde, yurtdışına çıkacak öğrencilerimize adaptasyonlarını kolaylaştırmak  için bilgiler verilmektedir.
Seminer sırasında öğrenciler karşılaşacakları ve hazırlıklı olmaları gereken konular ile ilgili bilgilendirilirler.

Seminerler  çeşitli şehirlerde bulunan ofislerimizde gerçekleştirilir ve öğrencilere ilgili ülke ile ilgili yurtdışına çıkış rehberi verilmektedir.
 
7. Türkiye’de  16 şube ( Ankara, İstanbul Bakırköy, İstanbul Kadıköy, İzmir, Bursa, Mersin, Kütahya, Çanakkale, Edirne, Konya, Kırklareli, Samsun, İskenderun, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin );
 
Türkiye de bulunan 16 ofisimizle öğrencilerimize pazartesiden – cumartesiye danışmanlık hizmeti verip,  şubelerimize gelemeyen Türkiye genelindeki öğrencilerimize web sayfamızdan online destek vererek ofislerimize gelmelerine gerek kalmadan işlemlerini yürütülebilmekteyiz. 
 
8. Kariyer danışmanlığı ile ilgili Koordinatör yardımı; Özellikle liseden mezun olacak arkadaşlarımız ya da  kariyerlerine yön vermek isteyenler uzman danışmanlığa ihtiyaç duyarlar.
 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda da uzman koordinatör eşliğinde öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeye, beklentilerine göre kendilerini tanımaya, isteklerini hedeflerini belirlemeye ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiği nasıl bir kariyer planlamasına ihtiyacının olduğunu belirlemeye yardımcı olmaktayız.
 
Üstelik bu hizmeti alabilmek için Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencisi olmaya gerek yoktur.
 
9. Üniversitelerin Türkiye  Temsilciliği;
Anadolu Yurtdışı eğitim Danışmanlığı Çalıştığı Çoğu Üniversite'nin  Türkiye temsilcisi olup bu üniversiteler için hizmet vermektedir. 
 
10. Devamlı güncellenen web sitesi, Katalog ve Tanıtım Broşürleri ; www.ayed.com.tr  sayfasında web sitesi içeriğinin yanı sıra her ay güncellenen dergilerinin zengin içeriğiyle eğitim sektöründeki son haberlere yer vererek siz öğrencilerimize destek vermektedir. 
 
11. En uygun uçak bileti ve bağlantılarının “outsource” edilmeden kurum içerisinden takibi ve kontrolü;
İstanbul ofisimizde bulunan biletleme departmanı personelimiz öğrencilerimizin bilet araştırmalarını kendi AMADEUS ekranlarından yaparak en uygun, fiyat rota ve sınıf için rezervasyon seçenekleri çıkarmakta ve öğrencilerimize iletmektedir. 
 
12. Geleneksel Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tanışma Gecesi Etkinlikleri çerçevesinde her sene aynı ülke ve şehirlerde okuyan yüzlerce öğrencimizi bir araya getiriyoruz;
 
Geleneksel  Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tanışma gecelerine her yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yurtdışında okuyan çok değerli öğrencilerimizi bir araya getiriyoruz.
 
Bu tanışma gecelerimizin amacı firmamız aracılığıyla gelmiş olan öğrencilerimizi birbiriyle tanıştırmak ve öğrencilerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsü kurmaktır. 
 
13. Deneyimlerimizle, güvenilirliğimizle, işimize duyduğumuz saygıyla konusunda uzman profesyonel takımımızla, geniş destek ağımızla, özenle sunduğumuz kaliteli ve farklı hizmet anlayışımızla, her zaman yanınızda olduğumuz için.
 
14. Firmamız Yurtdışı Eğitim Sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır. Kaliteli güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.
 
 
Hizmetlerimizden Bazıları;

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak. 
 
Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemek. 
 
Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.
 
Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. 
 
Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek. 
 
Üniversite hazırlık sınıflarına yerleştirmek. 
 
Gerekli evrakları hazırlamakta rehberlik etmek, hazırlanan evrakları kabul etmek ve ilgili üniversitelere teslim etmek.
 
Üniversitelere kabul edildiklerine dair, üniversitelerden gönderilen resmi evrakları kabul etmek ve öğrencilere ulaştırmak. 
 
Üniversitelere ulaşımı organize etmek yol göstermek.
 
Vize danışmanlık hizmeti vermek. 
 
Üniversitenin Yurtlarına yerleştirmek. 
 
Kiralık evde kalmak isteyen öğrencilere ev bulma konusunda yardım etmek.
 
Resmi makamlardaki (oturma izni, yabancı kimliği, sağlık sigortası v.s.) işlemlerini takip etmek.
 
Öğrenci hakkında talep eden velilere düzenli ve devamlı bilgi göndermek. 
 
Öğrencinin genel uyum sağlama, eğitim gibi sorunlarıyla yakından ilgilenmek.

 
Copyright 2024 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.