HABERLER
Makedonya üniversitelerinden bir yetki dahaMakedonya'da Eğitim ve Tercih NedenleriMakedonya Eğitim SistemiMAKEDONYA'DA YAŞAMMakedonya'da Üniversite EğitimiUkrayna'da Eğitim ve Yaşam MaliyetleriNeden Ukrayna'da EğitimUkrayna Eğitim SistemiUkrayna Ülke RehberiNeden Bosna-Hersek’te EğitimBosna Hersek Eğitim SistemiBosna Hersek ile İlgili Genel BilgilerBosna Hersek Ülke RehberiKosova Eğitim SistemiKosova Bilmeniz Gerekli BilgilerKosova TarihiKosova Ülke BilgileriKosova EkonomisiKosova MimarısıMAKEDONYA MERKEZ OFİSİMİZ VE RESMİ ŞİRKET BELGELERİMİZUkrayna’da Eğitim Almak İçin 10 Muhteşem NedenUkrayna'da Üniversite EğitimiMakedonya'da Üniversite Eğitimi-Makedonya'da Eğitimin AvantajlarıMakedonya Üniversiteleri ve Yüksek Öğretim'in TarihiBosna Hersek'te Üniversite EğitimiBosna Hersek'te Yaşam ve Eğitim MaliyetleriBosna Hersek'te Eğitimin AvantajlarıMakedonya'da İngilizce Tıp, Diş Hekimliği Gürcistan'da Üniversite EğitimiGürcistan Üniversiteleri İngilizce BölümlerUkrayna ÜniversiteleriAdalet Meslek Yüksekokulu Mezunları’na MüjdeGürcistan Eğitim ÜcretleriGürcistan Üniversiteleri Tıp FakültesiKosova'da Hukuk Fırsatı!Sınavsız Yurtdışı Üniversite Eğitimi Fırsatı!Rusya'da Dünya Sıralamasında İlk 370 de okuyarak Geçiş HakkıBelgrad Üniversitesi DenklikMakedonya İngilizce Olan BölümleriBelgrad Üniversitesi Dünya SıralamasıYurtdışı Üniversiteleri Kayıtları BaşladıBelgrad Üniversitesi Öğrenci YorumlarıOxford Socrates Yılın En İyi Yurtdışı Eğitim Ödülü’nü KazandıkBulgaristan ÜniversiteleriYurtdışı Eğitim AvantajlarıDil ve Konuşma Terapisi (Logopedi) Yüksek Lisans Belgrad Üniversitesi ÜcretleriLisans Tamamlama ProgramıNeden Anadolu Yurtdışı Eğitim DanışmanlığıYurtdışı ÜniversiteYurtdışı Eğitim DanışmanlığıYurtdışı EğitimBulgaristan'da İngilizce Olan Bölümler Yılın En İyi Eğitim Şirketi SeçildikAzerbaycan Üniversiteleri Sizi BekliyorMalta Dil OkullarıDil ve Konuşma Terapisi (Logopedi) Yüksek LisansGürcistan Üniversiteleri Kayıtlarımız BaşladıYurtdışında Eğitim Almak İsteyenlerİngiltere Dil Okullari-Avrupa’da Doktora FırsatıUkrayna Üniversiteleri FiyatlarıMakedonya'da Üniversite EğitimUkrayna Üniversiteleri Tıp FakültesiUkrayna EğitimGeleneksel Tanışma GecelerimizYurtdışı Eğitim Önemli ÇünküMalta Dil Okulları-Yurtdışı Eğitim MerkeziMakedonya Üniversitesi BölümleriMakedonya Eğitim MerkeziMakedonya Eğitim DanışmanlığıMakedonya ÜniversitesiKiril i Metodi Üniversitesi Tıp FakültesiSofya ÜniversitesiMakedonya Eğitim RehberiBulgaristan'da Üniversite İngilizce Olan BölümlerBulgaristan Eğitim'de Yetkili Olduğumuz ÜniversitelerMakedonya Üniversiteleri ve Yüksek ÖğretimiBosna Hersek'te Üniversite EğitimBosna Hersek HakkındaMakedonya'da Eğitimin AvantajlarıBosna Hersek'te Eğitimin Avantajları
Malta Dil Okulları Facebook Twitter

Malta Dil Okulları %30 İndirim Fırsatı  
 
Uygun bir tatil seçeneği ile uluslararası bir eğitim seviyesi Malta Dil Okulları'nın sunduğu imkanlar ile günümüzde oldukça kolaylaşmış bulunuyor.

Bir Türk öğrenci Maltada eğitim görebilmek herhangi bir şart aranmadan Malta dil okulları'nda en uygun bir bütçe ile dil eğitimi görebilmektedir. Bu sayede vaktinizi değerlendirerek tatil yapabilecek aynı anda Malta'nın kendi ana dilini ve ikinci ana dili olan İngilizceyi pekiştirme imkanını elde edebilecektir. 

Malta küçük bir ülkedir ve Akdeniz iklimi görülür. Ayrıca Malta'da yaşam ciddi derecede ucuzdur ve ülkemizden Malta'ya giden bir öğrenci ve ailesi için en cazip seçenekler bu fiyat uygunluğunun imkanı olmaktadır. Bu fiyat uygunluğuna dünya müfredatında en iyi bir kaliteli eğitim takip etmektedir. Bu sayede öğrenci dünya standardı içerisinde yer alan Malta'nın dil okullarında ingilizce dil eğitimi olarak geleceği için çok güçlü bir başlangıca kararlı bir adımı atabilmektedir. 

Malta'da Nasıl Okuyabilirim?

Maltada dil eğitimi alırken aynı anda tatil yapma fırsatını kaçırmayınız...

Malta'nın sağlamış olduğu vize kolaylığı ve uygun eğitim fiyatları sayesinde Türkiye'den gidecek öğrenci talebini oldukça arttırmış binlerce Türk öğrenci Maltada eğitim görmek için bu fırsatları kaçırmayarak gelecekleri adına sağlam temelleri atmaya başlamışlardır. 

Bir Türk öğrencinin Malta'da okuması için yapması gereken ilk temel şey bir yurtdışı eğitim danışmanlığın yardımına başvurmaktadır.

Bunu ülkemizde öğrencilerin yurtdışı eğitim için arayışlarını Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sağlamaktadır. Her öğrenci bulunduğu şehirde danışmanlığın şubelerine başvurarak Malta'da eğitim görebilmek için tüm detay ve gereksinimleri öğrenebilmektedirler.

Bu sayede,  Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kendisine başvuran öğrenciyi, profesyonel kadrosu ile seçebileceği bölüm üzerine, kalacağı yeri, Malta'ya gidebilmesi için ulaşım hizmetlerine aracı olarak bir eğitim için çok cüzi bir miktara bir öğrencinin Malta'da okuyabilmesi için tüm imkanlarını seferber etmektedir.
 
Bir eğitim yurtdışında alınmak istiyorsa Maltada eğitim almak hem maliyet açısından uygundur hem de öğrencinin okurken bir tatil yapmasına olanak sağlamaktadır. 


 
 
Copyright 2022 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.