Clubclass Malta 
 
Malta Clubclass Konaklama, Kapalı ve Açık Havuzlar, Fitness, Oyun Odası, İnternet Cafe, Pizzeria, Çamaşırhane,  Restaurant aynı binada içinde yer almaktadır.
 
Malta  Clubclass Malta WYSETC ve FELTOM ve ALTO üyesidir. Malta Clubclass Dil Okulu Genel İngilizce, Mesleki İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS TOEFL, ve Cambridge Üniversitesi EFL sınav kursları bulunmaktadır..
 
Malta Clubclass Dil Okulu uluslararası öğrenciler için konaklaması binada olduğundan Malta Clubclass  St.Julians ve, Swieqi güvenlidir.  Çok yakın uzaklıkta sinema ve bowling vardır.
 
Malta Clubclass Dil Eğitimi kalitesi mükemmeldir. Dersleri kaliteli geniş bir sisteme ile tasarlanmıştır. İngilizce eğitimde Clubclass e-öğrenme portalı sistemine sahiptir.
 
Malta Clubclass Dil Okulu bütün öğretmenleri İngilizce süper bilmektedir.  Malta Dil eğitimin kalbindedir. Clubclass Malta’da Eğitim veren Hocaların yeterlilik testinden geçmesi gereklidir. Hocalar Mükemmel bir İngilizce iletişim yeteneğine sahiptir.
 
Malta Sıcaklarında Serin Klimalı Dersliklerde eğitim imkanı.
 
Clubclass Malta Dil Okulları klimalı, aydınlık ve internet geniş ve ferah sınıfları mevcut.
 
Açık Havuz
 
Clubclass Malta Dil Okulu öğrencilerine ait ders olmadığı zamanlarda dinlenmek için tüm eğitim süresi boyunca yüzme havuzu saat 10:00 ve 18:00 saatlerinde açıktır. Havuz ve şezlong kullanımı mevcuttur.
 
Fitness Merkezi
 
Malta’nın en büyük spor merkezlerinden 250m2 tesis ile antrenman yapma hizmeti ile donatılmıştır. Sauna, jakuzi ve yüzme havuzu, içinde yer almaktadır;  Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri her Pazartesi  ile Cuma’ya kadar 16:00 ‘ya kadar hiçbir ücret ödemeden çalışma saatleri içinde bu tesislerden faydalanabilirsiniz.
 
Restaurant
Yemek olarak Pizza, makarna, salata ve ızgara çeşitleri olan bir restorandır. Yarım pansiyon ile konaklama dahil olan öğrenciler kahvaltı ve akşam yemeklerini karşılamaktadır.
 
Çamaşırhane

Öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği çamaşır makineleri okul yurdu içerisindedir.
 
Clubclass Malta Dil Okulu İngilizce seviyenizi geliştirmek isteyen öğrenciler eğlenceli iletişimsel yöntem ile düzenli testler ile iyi bir başarı elde edersiniz.
 
Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri, bir yerleştirme sınavı ile aynı seviyedeki öğrenciler seviyelerine uygun sınıfa yerleştirilmektedir. Öğretmenler sürekli öğrencilerin performansını gözlemektedir.
 
Clubclass Malta Dil Okulu İngilizceyi geliştirmek için 
 
• Okula düzenli gelmeleri,
 
• İngilizce ödevlerini yapmaları gerekli,

• Öğrenciler İngilizce derslerini eğitim dışında İngilizce pratik yapmaları,

• Sürekli İngilizce konuşulan bir dil ortamında olmanın en iyi şekilde çalışılması gerekli 

• Öğrencilerin Bireysel eğitim çalışma odasında kütüphane kullanımı,

• İngilizce dilinde sinema filmleri ve sürekli tv programları izlenmeli,

• Gazete görsel yayınlar okumaları tavsiye edilmektedir.


Clubclass Malta Nasıl 
 
İngilizcenizi geliştirmeniz için en iyi yöntem yurtdışında kaliteli bir dil eğitimi almak şüphesiz. Yurtdışı dil kurslarına olan yoğun talep neticesinde artık pek çok ülkeyi tercih edebiliyorsunuz. Ancak özellikle son birkaç yıla baktığımız zaman dil okulu olarak en popüler ülkenin Malta olduğunu görüyoruz. 

Malta pek çok kişinin birinci tercihi haline gelmiş durumda. Bunun en önemli nedeni arasında, dil eğitimi ücretlerinin çok cazip olması geliyor. Malta, sunduğu kaliteli dil eğitimi için çok ucuz fiyatlara sahip. Bu durum da Clubclass Malta nasıl ilk sıralara geliyor sorusunu cevaplıyor.

Clubclass Malta nasıl kişilerin birinci tercihi oluyor sorusuna vereceğimiz diğer cevap ise, ülkenin Türk ziyaretçilerden vize talebinde bulunmuyor olması. Ayrıca sıcak iklimi ve sıcakkanlı, cana yakın, yardımsever ve misafirperver halkı ile kendinizi oraya ait hissediyorsunuz.

Alışma sürecini oldukça hızlı geçiriyorsunuz. 

Nasıl Eğitim Alabilirsiniz?

Clubclass Malta nasıl başvuru kabul ediyor sorusunun cevabı sizi şaşırtacak. Malta’da dil eğitimine başvurmanız için herhangi bir taban puana sahip olmanıza gerek yok. Bu nedenle hiçbir sınava girmeniz gerekmiyor. Bunun yanı sıra eğitim seviyenizin üniversite mezunu olup olmaması da önem arz etmiyor. Yani, lise mezunu kişiler de Malta’da dil eğitimi alma imkanına sahip oluyorlar. Bu eğitimlerin ücretleri ise pek çok ülkeye hatta

Türkiye’ye oranla bile çok daha ucuz.

Clubclass Malta nasıl?

Sorusunun cevabını alabileceğiniz en güvenilir yer ise Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Pek çok forum sitesinde Malta dil eğitimi tecrübesine sahip olan kişilerin olumlu yorumları ve gitmeyenlerin ise Malta dil eğitimine Karşı pozitif yaklaşımları olduğunu göreceksiniz. Hemen hemen her sitede benzer yorumlar ile vakit kaybetmek yerine Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına gelerek en doğru ve güncel bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye genelinde faaliyet gösteren onlarca ofis ile hizmet vermektedir.

Sahip olduğu deneyimli ve bilgili eğitim uzmanları ile geleceğiniz için atacağınız bu en büyük adımda sizlerin yanında, sizler için çalışmaya devam ediyor. Bu nedenle vakit kaybetmeden yapacağınız kısa bir ziyaret ile, istediğiniz her bilgiye ulaşın.