Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Facebook Twitter
Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı


Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. olarak, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile hizmet sunmaktadır.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti., Makedonya,Ukrayna, Bulgaristan,Romanya, Bosna Hersek, Azerbaycan, Kosova, Macaristan, Avusturya Üniversitelerinin Türkiye'deki ön kayıt, belge toplama, danışmanlık işlemlerini yürüten temsilcilik ofisidir. 

Anadolu Yurtdışı  Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti., uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı otobüs uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Anadolu Yurtdışı  Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti., uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı üniversite eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti., bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Anadolu, Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.! Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur.
Yurtdışı eğitim danışmanlığı sektöründe kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında hızlı , kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yönlendirici Marka Olmak.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe en iyisi olmak temel amaçlarımızdandır. 

Şirketimizin Kuruluşu Türkiye Ticaret Sicili Gazatesinde Yayınlanan Resmi Yazıda 19.07.2000 Tarihinde Resmen İlan Edilmiştir, ve Resmi  Kuruluş Gazetemiz Mevcuttur. Herhangi bir ofisimizden temin edilebilir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti. Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD,olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikası sahibidir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Konularında uzman, sizi gönderecekleri ülkede  sizinle bire bir ilgilenecek eğitim danışmanları ;


Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanları, kendileri de yurtdışı eğitim süreçlerinden geçmiş ve yurtdışında belli süreler yaşamış kişilerdir.


Ayrıca yılın belli dönemlerinde siz öğrencilerimize güncel bilgi ve kapsamlı hizmet verebilmek için yurtdışına seyahat etmekte ve bu seyahatler sırasında üniversite, kolej ve dil okullarını ziyaret etmektedirler.


Gideceğiniz ülkelerde sizinle ilgilenecek uzman eğitim danışmanlarımız bulunmaktadır.

 
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Ofisleri, (Ofislerimizde Türk danışmanlar çalışmaktadır) ile gittiğiniz ülkede de danışmanlığın devamı;

 
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, siz yurtdışına gitmeyi planlayan kişilere, Türkiye’de verdiği danışmanlığını sizlerin eğitim sürenizce yurtdışındaki ofisleriyle de yanınızda oluyor.


Yurtdışı şubelerimizden alacağınız sosyal desteğin yanında vize uzatma, başka bir okula transfer olma ya da Üniversite, Master başvuruları gibi teknik konularda da destek alabilirsiniz.


Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlık anlayışı sadece Türkiye sınırlarını kapsayan  ya da mesai  saatlerine sığacak  kadar  sınırlı değildir.


Öğrencilerimize bulundukları ülkenin aynı saat diliminde bulunan şubelerimizden sürekli destek alabilme şansına sahipler, üstelik bu desteği tecrübeli Türk Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlarından alıyorlar ve danışmanlarımızın cep telefonları acil durumlar için 24 saat açıktır ve öğrencilerimize Türkiye’den ayrılmadan önce öğrencilerimize cep numaraları verilmektedir. 

Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001: 2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikalı yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden olması;

Kurulduğu 2000 yılından bu yana eğitim kalitesinden ödün vermeden sürekli gelişen şirketimiz  ISO 9001:2008 belgeli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir. Her yıl düzenli yapılan denetimleri sıfır minör hata ile geçmektedir. 

Şirketimiz  19.07.2000 Tarihinde kurulmuş ve bünyesinde 7 yıldan uzun süredir danışmanlık hizmeti veren tecrübeli danışmanlar bulunmaktadır.

Anadolu Yurtdışı Danışmanlığı kurumsal olarak da sürekli gelişmiş ve danışman bilgi ve tecrübelerini kurum şirket ve tecrübesi olarak depolayarak kurumsal bilgi birikimini sürekli artırmıştır. 

Bugünkü gücünü geçmişteki tecrübelerinden alarak öğrencilerine verdiği hizmeti yenileyerek devam ettiren güvenin kazançtan daha önemli oluğu düşüncesine sahip danışman kadrosuyla sektörde en güvenilir firmalar arasında öne çıkmaktadır. 

Gidilecek ülke ile ilgili her ay yapılan oryantasyon semineri;

Her ay düzenlenen oryantasyon seminerimizde, yurtdışına çıkacak öğrencilerimize adaptasyonlarını kolaylaştırmak  için bilgiler verilmektedir.

Seminer sırasında öğrenciler karşılaşacakları ve hazırlıklı olmaları gereken konular ile ilgili bilgilendirilirler. 

Seminerler  çeşitli şehirlerde bulunan ofislerimizde gerçekleştirilir ve öğrencilere ilgili ülke ile ilgili yurtdışına çıkış rehberi verilmektedir.


Yurtdışı eğitim Kariyer danışmanlığı ile ilgili Koordinatör yardımı; Özellikle liseden mezun olacak arkadaşlarımız ya da  kariyerlerine yön vermek isteyenler uzman danışmanlığa ihtiyaç duyarlar.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda da uzman koordinatör eşliğinde öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeye, beklentilerine göre kendilerini tanımaya, isteklerini hedeflerini belirlemeye ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiği nasıl bir kariyer planlamasına ihtiyacının olduğunu belirlemeye yardımcı olmaktayız.

Üstelik bu hizmeti alabilmek için Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencisi olmaya gerek yoktur.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Üniversitelerin Türkiye  Temsilciliği;

Anadolu Yurtdışı eğitim Danışmanlığı Çalıştığı Çoğu Üniversite'nin  Türkiye temsilcisi olup bu üniversiteler için hizmet vermektedir. 

Devamlı güncellenen web sitesi, Katalog ve Tanıtım Broşürleri ; www.ayed.com.tr  sayfasında web sitesi içeriğinin yanı sıra her ay güncellenen dergilerinin zengin içeriğiyle eğitim sektöründeki son haberlere yer vererek siz öğrencilerimize destek vermektedir. 

En uygun uçak bileti ve bağlantılarının “outsource” edilmeden kurum içerisinden takibi ve kontrolü;

İstanbul ofisimizde bulunan biletleme departmanı personelimiz öğrencilerimizin bilet araştırmalarını kendi AMADEUS ekranlarından yaparak en uygun, fiyat rota ve sınıf için rezervasyon seçenekleri çıkarmakta ve öğrencilerimize iletmektedir. 

Geleneksel Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tanışma Gecesi Etkinlikleri çerçevesinde her sene aynı ülke ve şehirlerde okuyan yüzlerce öğrencimizi bir araya getiriyoruz;

Yurtdışı Eğitim Geleneksel  Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tanışma gecelerine her yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yurtdışında okuyan çok değerli öğrencilerimizi bir araya getiriyoruz.

 

 

 Bu tanışma gecelerimizin amacı firmamız aracılığıyla gelmiş olan öğrencilerimizi birbiriyle tanıştırmak ve öğrencilerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsü kurmaktır. 

Deneyimlerimizle, güvenilirliğimizle, işimize duyduğumuz saygıyla konusunda uzman profesyonel takımımızla, geniş destek ağımızla, özenle sunduğumuz kaliteli ve farklı hizmet anlayışımızla, her zaman yanınızda olduğumuz için.

 

 

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Firmamız Yurtdışı Eğitim Sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır. Kaliteli güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak. 

 

 


Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemek. 


Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek. 

Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek. 


Yurtdışı Eğtim Danışmanlığı - Üniversite hazırlık sınıflarına yerleştirmek. 


Gerekli evrakları hazırlamakta rehberlik etmek, hazırlanan evrakları kabul etmek ve ilgili üniversitelere teslim etmek.

Üniversitelere kabul edildiklerine dair, üniversitelerden gönderilen resmi evrakları kabul etmek ve öğrencilere ulaştırmak. 

Üniversitelere ulaşımı organize etmek yol göstermek.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Vize danışmanlık hizmeti vermek. 


Yurtdışı Eğitim Üniversitenin Yurtlarına yerleştirmek. 

 
Yurtdışı Eğitim okuyacak öğrencilerin, Kiralık evde kalmak isteyen öğrencilere ev bulma konusunda yardım etmek.

Yurtdışı Eğtim Danışmanlığı - Resmi makamlardaki (oturma izni, yabancı kimliği, sağlık sigortası v.s.) işlemlerini takip etmek.


Öğrenci hakkında talep eden velilere düzenli ve devamlı bilgi göndermek. 

Öğrencinin genel uyum sağlama, eğitim gibi sorunlarıyla yakından ilgilenmek.


Etiketler: 

Yurtdışı eğitim danışmanlığı bağdat caddesi, yurtdışı eğitim danışmanlığı, yurtdışı eğitim, yurtdışı eğitim üniversite, yurtdışı eğtim danışmanlığı kadıköy, yurtdışı eğitim bursları, en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri, anadolu yurtdışı eğitim, eğitim danışmanlık şirketi, anadolu yurtdışı eğitim danışmanlık, yurtdışı eğitim danışmanlığı kadıköy, yurtdışı eğitim danışmanlığı en iyisi, azerbaycan yurtdışı eğitim danışmanlığı, work and travel, volken travel, yurtdışı üniversite eğitimi, yurtdışı üniversite eğitim danışmanlığı, yurtdışı eğitim, yurtdışı eğitim fiyatları, yurtdışı üniversite, yurtdışında eğitim, yurtdışında üniversite
 

Copyright 2024 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.