Nalan Ş. - Önyargı
Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığın da bulunan danışmanım ile arkadaşız. Emin olamadığım ne varsa arayıp sormaktan çekinmiyorum çünkü ne kadar arasam da sıkıntı da olsam da yardımlarını hiç esirgemiyorlar. Herkes aynı olmayabiliyor Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığını tanımadan önceki önyargılarım için çalışanların hepsinden özür dilerim.
Serkan D. - Mağdur Olmayın
Aynı üniversite de ilk danışman olarak seçtiğim firma ile gelen arkadaşlarım var ve şuana kadar sadece gelirken danışmanlık hizmeti aldıklarını ve burada yardımcı olacak kimseyi bulamadıklarını belirtiyorlar. Ben şanslıydım ki erken fark edip Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığını buldum ve hiç sıkıntı yaşamadım. Herkes işini gerektiği gibi yapmayabiliyor. Çok fazla danışmanlık firması var. Eğer sıkıntılı bir süreçten geçmek istemiyorsanız Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığını tercih etmelisiniz.
Kemal A. - Büyük Aile
Yurtdışın da türkçe eğitim alıyorum ve buradaki ofis çalışanları ile aile gibi olduk. Dil bilmediğin bir memlekette tek başına gibi kalıyorsun onlar senin arkadaşın ailen oluyor. Anadolu ajansı ile okulumu dertsiz bir şekil de bitirip meslek sahibi olacağıma sonsuz inanıyorum. İyi ki varsın Anadolu eğitim ajansı çalışanları hepinize çok teşekkür ederim.
Yılmaz N. - Çözüm
Geçen yıl büyük bir araştırma içerisine girmiştim. Birçok bilgi ile karşılaştım ve Bu sektörde çok sayıda firma ile tanıştım, sadece ben değil yurtdışın da eğitim almak isteyen arkadaşlarım da araştırma yaptılar ve bazılarının tercihi farklı yönde oldu ama ne yazık ki dolandırıldılar. En doğru kararı verdiğimi karşıma çıkan sıkıntılar ile anladım. Arkadaşlarım Maddi ve manevi olarak çok şey kaybettiler. Anadolu eğitim ajansı ile tanıştığım günden bu güne hiç pişman olmadım verdiğim karardan. Benim için hiç çözülemeyecek gibi duran birçok konuyu Anadolu eğitim ajansı çalışanları benden çok ilgilenerek çözüme kavuşturdular.
Aslan G. - Maceram
Yola çıkarken çok firma ile görüşüp konuştum. Bazıları inandırıcı gelmedi bazılarının ücretleri dudak uçuklatıyordu. Hatta bazıları hakkında gazetelerde yazılar, haber kanallarında mağdur olan öğrencilerin videoları dahi gördüm. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ile görüştüğüm de bu kadar samimi bir firma ile daha konuşmadığımı fark ettim. Çevrede dolaşan dolandırıcılar benim ve ailemin en büyük korkusuydu. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ilk konuştuğumda yapacakları konusun da çok şey anlattılar ve fiyatları da makul geldi. O neden ile tercih etmiştim. Ama o anlattıkları sadece bir başlangıçmış. Yapmaları gerekenin dışın da o kadar çok sıkıntıma koştular ki bazen benim yerime bile düşündükleri oldu. Her konu da bilgisi ve tecrübesi olan uzmanlara sahip bir firma ki yaşayabileceğiniz sıkıntıları bile öngörerek önlem alıyorlar. Bu son yılım harika bir üniversite hayatı yaşadım. Farklı heyecanlar tatma fırsatı buldum. Yeni bir dil öğrendim ve geldiğim de adımı söylemekten bile aciz olan ben artık anadilim gibi konuşabiliyorum. Sudan çıkmış bir balık gibi geldim ve her sıkıntım da bana can suyu oldunuz teşekkürler.
Alkış B. - Üniversite
Verdiğim kararın bütün hayatımı etkileyeceğini ve değiştireceğini biliyordum. Bu yüzden bu konu da çok da bilgili olmadığım için tecrübeli birinden yardım almak istedim. Bu firmayı da bu saye de buldum. Bana hiç sıkılmadan bıkmadan bütün üniversitelerin avantajlarını ve dezavantajlarını da anlattılar. O kadar çok soru sordum ki ben bile kendimden sıkılmıştım artık. Ama danışmanım hiç tereddüt etmeden bütün sorularıma sonuna kadar cevap verdi. Ve sonun da kararımı verdim. Ama bu sefer de burada gördüğüm ilgiyi ve yardımı görememekten korkuyordum. Ancak bu korkum da çok sürmedi buraya gelene kadar endişelerim devam etti ama buraya geldiğim de buradaki danışmanların da aynı ilgi de olduğunu gördüm. Tecrübeli danışmanlarım sayesin de hiç sıkıntı ve sorun yaşamadan eğitime başladım. Tabiî ki farklı bir ülkede dili çok iyi bilmeden karşılaştığım sıkıntılar oldu ama danışmanım o kadar bilgili ve tecrübeli ki hepsini halletti bana sadece üniversite hayatımı yaşamak ve eğitimimi almak kaldı.
Nazlı Işıl A. - Minnettarım
İtiraf etmeliyim ki ben yurtdışın da eğitim almak için danışmanlık almayı saçma ve gereksiz buluyordum. Ve hep söylediğim de bir şey yapmayacaklar ki para alıyorlar sadece diyordum. Babamın zorlaması ve isteği ile Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ile buraya geldim, Geldiğim ilk gün çok yanlış düşünceler için de olduğumu fark ettim çünkü ülkeye iner inmez ben yerime yerleşip bütün işlemlerim halledilene kadar beni hiç yalnız bırakmadılar. Çıkan aksilikler şimdi burada yalnız olsam ne olurdu diye az düşündürmedi bana. Yurttan ayrılmak istediğim yine yanım da Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı vardı evimi bulup ayarladılar. Babam iyi ki bu kadar iyi araştırıp böyle profesyonel bir firma ile beni buluşturdu. Pişman olmazsınız!
Kazım Ahmet S. - Danışmanlık Olmazsa Olmaz
Hiç tanıdığınızın olmadığı bir ülkede ailenizden uzakta ve dilini bilmediğiniz bir yer de sorunlar ufacık olsa da insana dağ kadar büyük görünüyor. Ben çok korkarak yurtdışın da eğitim almayı tercih etmiştim fazla korktuğumdan mıdır bilmem ama ilk zamanlar da birçok terslikle karşılaştım. Ama şanslıyım ki Anadolu firması ile bu yola çıkmışım. Çünkü her terslikte ilk olarak onları aradım ve ilgilerinden bir eksilme olmadan hep aynı ilgi ile yanıma geldiler. Yurtta türk arkadaşlarım var ve onlar başka bir firma ile anlaşıp gelmişler her konuştuğumuz da sıkıntılarının bitmediğinden bahsedelerdi. Bir tane arkadaşım dayanamayıp okulunu bıraktı ve çok üzülmüştüm. O günde eğitim danışmanımı arayıp teşekkür etmiştim. Şimdi de buradan bütün Anadolu çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum bizi hiç yalnız bırakmadıkları için. Sadece iş olsun diye bu hizmeti vermedikleri için bizi de kendi çocuklarından, tanıdıklarından ayırt etmedikleri için çok ama çok teşekkürler.
Mısra P. - İyi Araştırın
Bu son yılım harika bir üniversite hayatı yaşadım. Farklı heyecanlar tatma fırsatı buldum. Yeni bir dil öğrendim ve geldiğim de adımı söylemekten bile aciz olan ben artık anadilim gibi konuşabiliyorum. Sudan çıkmış bir balık gibi geldim ve her sıkıntım da bana can suyu oldunuz teşekkürler.
Aydın Y. - En iyisi
Eğitim için başta farklı bir firma ile anlaşmıştım ama daha karşımıza çıkan ilk sorun da çözümsüz kaldıklarını gördüm. Sıkıntı hakkın da farklı firmalara akıl danıştım ve Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı uzmanlarına sorduğum da aslın da ortada bir sıkıntı olmadığını gördüm. Eğitim danışmanları o kadar tecrübeli ve bilgi sahibi ki işlerini en iyi şekil de yapıyorlar. Sonrasın da uzunca bir fikir alışverişin de bulunduk. Sonra tabiî ki ben danışman firmamı değiştirdim. O günden bu yana büyük ya da küçük hangi sıkıntı olursa olsun hepsinin bir çözümü olduğunu biliyorum ve işi bilene bırakıyorum.
Akın A. - Güzel İnsanlar
Yorumlara şöyle bir göz gezdirince firma ile tanışmamış biri olsam herkes mi memnun bu kadar derdim. Firma ile tanışmayanlar için söylüyorum inanın o kadar ilgi ve alaka var ki herkes bu kadar memnun, burada ne sıkıntımız olsa her sıkıntımıza derdimize koşan insanlardan bahsediyoruz. Sadece yapmaları gerekeni değil onların hiç alakası olmayan konular da bile yardımlarını esirgemiyorlar. Ücretler diğer firmalara göre uygun ve okullar ile alakalı neyi merak ediyorsanız ayrıntılı bir şekil de cevap bulabiliyorsunuz. ben ücretlerini aldıktan sonra işlemleri yapıp bırakırlar diye düşünmüştüm ama hiç de öyle olmadı. Tanıştığımız günden bu güne hangi konu da sıkıntım olsa yardım ettiler. Yurtdışın da neredeyse her konuda yardıma ihtiyaç duyuyor her insan ilk başlarda. Ve bu güzel insanlar gerek telefondan gerek ise hemen gelerek işleri çabucak hallediyorlar. Onlar geldikten sonra sanki işler daha hızlı ilerliyor ve oluveriyor. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bu yola başladığım için çok memnunum. Diplomamı elime aldığım da onların da benim kadar mutlu olacağına eminim.
Fırat I. - Kayıt Aşamalarım
Ben lise de derslerin de çok başarılı olmayan herkesin haylaz bundan bir şey olmaz diye baktığı biri idim. 3 arkadaş hep beraber gezerdik ama onlar benden hep başarılıydı. Ben gerçekten de lise de başarılı bir tablo sergileyemedim ve. Sınav sonuçları açıklandığın da benim sonucum tabii ki beklendiği gibiydi. Diğerleri çok daha güzel puanlar almıştı hepimizin hedefi tıp okumaktı. Ben üniversite de tercih yapmadım ve yurtdışın da eğitimi araştırmaya başladım. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığının sitesi ile karşılaştım. Okuduklarım ilginçti ve doğru olup olmadığını merak ederek istanbul şubesine gittim. Uzun sohbetlerden sonra önemli bilgiler aldım ve yurtdışında okumaya kesin kararımı vermiştim. Arkadaşlarım tercihlerini beklerken ben de yurtdışı için uğraşıyordum. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı eğitim uzmanları sayesin de her şeyi zamanın da yetiştirdim ve başvurum kabul edildi arkadaşlarımın her ikisi de aldıkları iyi puanlara rağmen yerleşemediler. Ben gelip tıp okumaya başlayınca onlarda kararını verdi ve bir sonraki sene okumak için geldiler. Ben onlara göre erken karar verip hareket ettiğim için sene kaybı yaşamadım. Teşekkürler Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı.
Süreyya K. - Sonu güzel olan bir süreç
Yakın çevrem de yurtdışın da eğitim almış kimse yoktu, bilgi alıp akıl danışabileceğim birilerini ararken Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisini buldum. Biraz çekinerek biraz sıkılarak gidip bilgi almaya karar verdim. İçeriye girince düşüncelerimin yersiz olduğunu fark ettim beni öyle bir karşıladılar ki sanki hep geldiğim bir yerdi. Eğitim uzmanlarının tecrübeleri ve bilgileri sayesin de en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Daha önce düşünerek gittiğim okul dışın da bir üniversite tercihin de bulundum hiç pişman olmadım bu konu da hep iyi kilerim oldu. Çünkü bu son senem ve iş teklifleri alamaya bile başladım. Mezun olunca sahip olacağım mavi diploma benim geleceğim oldu. Buraya gelmeden önce ailemi maddi olarak çok sıkıştırmaktan korkuyordum ama tercih ettiğim okul sayesin de maddi ve manevi olarak rahat bir eğitim süreci geçirdim. Ben artık sona geldim ve yurtdışın da eğitim almak isteyen herkes için de tek önerim Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı. Sıkıntılı her zamanım da bana ilaç olduğunuz için teşekkürler…
Faysal - K.
Mrb Arkadaşlar! Ben Kosova'da Hukuk okumak istiyorum. Ben öğretmenim. Merak ettiğim konu acaba devam sorunu var mı? çünkü ben sadece sınavlarına girip dönmek zorundayım mesleğim gereği. Bu konuda yardımcı olup,cevap yazarsanız sev,n,r,m.
Ferim D. - Onlar artık benim ailem.
Yurtdışında eğitim almak için çok paranız olsa da çok iyi yabancı dile sahip olsanız da yurtdışında en çok ihtiyaç duyduğunuz şey size yardımcı olacak, sıkıntınız da yanınıza gelebilecek insanların olması. Çünkü burada hepimiz ailemizden çok uzaktayız hastalık da sağlık da yardıma ihtiyaç duyuyoruz. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı firması burada benim için bir aile oldu. Yurtdışın da bu 3. Senem ve 3 yıldır Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı hep yanım da. Her ihtiyaç duyduğum da ilk onlara gidiyorum ve artık arkadaş gibi olduk. Bütün Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı çalışanlarına çok çok teşekkürler. İyi ki bu firma ile yola çıkmışım.
Rojda K. - Her zaman yanımızda
Üniversiteye giriş sınavından dolayı yurtdışın da eğitimi araştırmaya başlamıştım. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasını öneren bir arkadaşım sayesin de bu firma ile tanıştım ve iyi ki tanışmışım. Bu ana kadar her sıkıntım ile ilgilendiler saolsunlar. Yurt dışın da eğitim almak her yönüyle ayrı bir keyif farklı kültürden, dilden, dinden insanlarla tanışmak insanın her şeye farklı açıdan bakabilmesini sağlıyor. 2 yıldır buradayım ve çok keyifli zamanlar geçirdim, müthiş anılarım var. Ve ailemden bu kadar uzakta olmama rağmen her sıkıntımda, derdim de yardıma gelen kocaman bir aileye sahibim. Ben de Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığını tercih etmeden önce yorumlara bakarken yazılanların böylesine gerçeği yansıtabileceğini düşünmemiştim. Ama sizde göreceksiniz ki anlatılanlardan fazlası var eksiği yok.
Arzu S. - Verdiğim en doğru karar
Yurtdışın da eğitim almak önceden benim için bir hayaldi hep duyardım ama neredeyse hiç düşünmemiştim. Bu kadar harcadığım ve emek ile İstediğim bölüme yerleşemediğimi görünce ilk işim yurtdışı eğitim seçeneklerini araştırmak oldu. Ailemin ve benim yaptığım araştırmalar sonucun da Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı firması ile tanıştım ve bütün çalışanlar bana ilk günden beri büyük güven verdiler.
İyi ki de güvenmişim güvenimi boşa çıkarmadılar. Okula kayıt, ev neye ihtiyacım olduysa hep yanım da oldular. Yurtdışında okuduğum halde Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı çalışanları sayesin de hiç yabancılık çekmedim her sıkıntım da beni bir çözüme ulaştırdılar. Hepsine çok teşekkür ederim.
Erhan T. - Şirketle Tanışmam
Birçok danışmanlık şirketiyle görüştüm. Fakat hiç biri bana cazip gelmedi Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına internet üzerinden ulaşıp sonra İstanbul’daki ofislerine gidip tanıştım bir korku vardı içimde acabalar ne olur diye ama yurtdışına ayak basar basmaz ilk günden itibaren hep yanımda oldular bir sıkıntım olduğu zaman hemen yardım ettiler Firma sayesinde hiç bir yabancılık çekmedim iyi ki varsınız ve buraya gelecek arkadaşlara aklınızda soru işareti bırakmayan bir şirket Anadolu YED ‘dir, şüphesiz tavsiye ediyorum.
Süleyman B. - Öneri
Geçenlerde okulumda bir sorun oldu benle beraber sabah 9dan akşam 4e 5e kadar uğraştılar sadece bir gün de değil nerdeyse her gün her sıkıştığımda çıkmaza girdiğimde tek gidebileceğim yer burası sadece sıkıştığımda bir problemim olduğunda değil birçok kez canım sıkılır muhabbete giderim her gittiğimde hoş karşılanırım ben uzun uzun yazabilirim hala kısacası benim düşüncem bu şirketten daha güvenli bir şirket bulamazsınız...
Turgut Ö. - Tıp Fakültesi
Merhaba arkadaşlar... Ben Yurtdışında okumayı iki sene araştırdım, hangi şirketle gelmem gerektiğini de çok araştırdım. Malum biliyorsunuz bu sektörü yapan çok şirket olmasının yanında bu sektör üzerinden insanları dolandıran birçok dolandırıcı da var. Onun için şirketleri çok araştırdım. Şimdi Tıp fakültesinde öğrenciyim ve iyi ki Anadolu Yurtdışı Eğitim ile geldim diyebilirim sizlere. Onlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bize bir telefon kadar yakınlar en ufak bir problemde hemen bir temsilci gelip bütün sorunlarımızı hallediyor ben şahsen çok memnunum bence gelmek istiyorsanız istiyorsanız Anadolu yurtdışı eğitim sizin için en doğru tercih olacak.
İhsan G. - Tıp Fakültesi
Merhaba ben ihsan . 2007 yılında Yurtdışında üniversite eğitimi için araştırıken kaliteli firma Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığıyla gittim. Çok memnunum ilgilendiler ev kiralamada oturum almada %100 hizmet veriyorlar. Arkadaşlar kayıt yapacağınız firmaya dikkat edin. Görüyoruz bazıları öğrencileri ortada bırakıyorlar ilgilenmiyorlar kayıt esnasında çok dikkatli olunuz yoksa sonra çok pişman olursunuz. Hizmet ofisleri bulunmaktadır. Arkadaşlar önemli olan kayıt sonrası hizmettir. Kayıt yapmakla iş bitmiyor. Firmamızdan Çok memnunuz tüm çalışanlarına t.ş.k. ediyoruz..
Siyament K. - Doğru Tercih
Merhaba arkadaşlar ben tıp okuyorum. Bende Anadolu Yurtdışı firması aracılığıyla geldim. İlk kaydolduğumdan şuana kadar her türlü sorunumla yakından ilgilendiler. İster Türkiye’de olsun ister burda hiç farketmez sorunlarımın tümünü hallettiler. Yurtdışına ayak basar basmaz danışmanlarla karşılaştım aynı ailem gibi davrandılar bana ve okula kayıt yurda yerleştirme v.s. tüm işleri hallettiler... Gerçekten burda firmaların öğrenci geldikten sonra öğrencileri ortada bıraktıklarına çoğu zaman şahit oldum. Buraya en çok öğrenci getiren firma Anadolu Yurtdışı Eğitim’dir. Firma gerçekten Burda sözü en çok geçen firma ister üniversitelerde olsun ister resmi dairelerde halledemeyecekleri sorun yoktur. Sizde güvenle üniversite okumak istiyorsanız Anadolu Yurtdışı Eğitim firmasından başkasına güvenmeyin
Didem D. - Hayaldi Gerçek Oldu !
Ben Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ile 2007 yılın da üniversite tercihi yapacağım da tanıştım. Tıp bölümü okumak istiyordum ve Türkiye de sınav şartlarından dolayı yurtdışında eğitim seçeneklerini araştırmaya başladım. Alanın da uzman üniversitelerden biri olan Bulgaristan Plovdiv tip üniversitesin de okumaya karar verdim. 2007 yılın da Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı sayesin de başvuruda bulundum ve kabul edildim. Artık bir tıp öğrencisiydim ve hayallerim gerçekleşmişti.

Ancak her şey karşıdan görüldüğü kadar kolay olmadı. Yeni bir okul, yeni bir dil, yeni bir ülke pek de kolay olmadı. Okulumdan ve hocalarımdan çok memnundum ancak bütün hayatının değişmesi ve dilini bile bilmediğin bir ülkede yalnız kalmak her şeyi zorlaştırabiliyor. Bazen o kadar zor zamanlar geçirdim ki nerede ise okulu bırakacaktım Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı Bulgaristan şubesin de çalışan uzmanlar sayesin de yaşadığım sıkıntıları teker teker atlattım. Sadece kayıt zamanın da yardımcı olacaklarını düşünürken ne zaman başım sıkışsa yanım da oldular, sağolsunlar. Bilmediğim bir ülkede bana aile oldular.

Tercih edip okuduğum üniversite olan Bulgaristan Plovdiv tıp üniversitesin de okuduğum için mavi diploma sahibi bir doktor olacaktım. Mavi diplomam sayesin de Son sınıfa geldiğim de Almanya’da bulunan hastanelerden ücretsiz ihtisas teklifleri almaya başladım. Daha okulumu bitirmeden o kadar güzel teklifler aldım ki çok iyi bir maaş, kullanmam için bir araba ve ev kirasını ödeme teklifin de bulundular, bende kabul ettim. Çünkü mavi diplomaya sahiptim bütün Avrupa ülkelerin de çalışabilirdim, her yer de geçerli bir diplomaya sahip olmuştum. Almanya’nın uzman hekimlere ihtiyaca olduğu için bu güzel teklifleri aldım ve şuan Almanya’da hem doktorum hem de kardiyoloji uzmanlığımı ücretsiz olarak yapıyorum. Malum Almanya’nın uzman doktorlara ihtiyacı var ve bu nedenle çok avantajlar sağlıyorlar.

Benim hayallerimin ötesin de olan bu güzellikleri yaşamamı Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı çalışanlarının hepsine borçluyum. Her başım sıkıştığın da yanım da olmasalardı yaşadığım o zorlu günleri tek başıma atlatamazdım ve muhtemelen okulumu bırakıp geri memleketime geri dönmüştüm. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim, iyi ki bu yola Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ile çıkmışım hiçbir zaman yalnız kalmadım. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı uzmanları sayesin de şuan hayal bile edemediğim bir hayata sahibim.
Gökhan M. - Yurtdışı eğitim
Merhaba arkadaşlar ben şu an lise son sınıf olduqum için bu türlü üniversiteleri araştırmak istedim.Hani gerçekten bi insan istediği bölüme türkiyede giremiyor ve bu yüzden boşta kalan öğrenci çok oluyor bende bu üniversiteleri araştırdım ve Anadolu şirketini tanıdım,begendim ve kime sorsam Anadolu diyor ve galiba bu işle bende oraya gidicem…=)
Cansu E. - Yurtdışı Eğitim Sürecim
Buraya gelmeden önce ailemle çok düşündük,bir çok danışmanlık şirketiyle görüştük.Özellikle babam bu konuda çok araştırmalar yaptı ve sonuç olarak bize en çok güven veren şirket Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı oldu. Yurtdışında özellikle dilini bilmediğim bir ülkeye geleceğim için bana her zaman yardımda bulunacak ve gerçekten güvenebileceğim insanların olması bizim çok önemliydi.Bize buraya ilk gelmeden önce beni kimin karşılayacağını telefon numaralarını bildirdiler.Sabah 5 civarı buradaydım ve beni karşılamak için gelmişlerdi.Gerçekten çok endişelerim vardı .Fakat çok güler yüzlü davrandılar moral verdiler.Birlikte ofise gittik.Hemen ailelerimizi aramamızı sağladılar ve bu çok hoşuma gitti.Sonra okul kayıtlarımızı yaptırdık, buraya ait telefon hatlarından aldık.Bu arada beni gezdirdiler çevreyi tanıttılar güzel bir öğle yemeği yedik.Burada ev bulmam ilk başta sorun oldu.Fakat çok yardımcı oldular bu sorunu da birlikte atlattık. Özellikle benimle ilgilenen danışmanım Ceylan Hanıma çok teşekkür ederim çünkü her sorunumda çok yardımcı oluyor ve daima güler yüzlü aynı zamanda bir arkadaşınız oluyorlar.Ben bir sorunum olduğunda yada canım sıkıldığında hiç çekinmeden ofise gidip bir kahve içip konuşabiliyorum.Bence bu çok önemli .Okulla ilgili veya ev yaşamınızla ilgili her konuda yardımcı oluyorlar.İlk başta faturalarımı bile nasıl ödeyeceğimi düşünürken yardımcı oldular.Ayrıca oturum kartı işlemlerinde her konuda yardımda bulunuyorlar.Buraya gelmeden önce herkesin iyi bir araştırma yapmasını tavsiye ederim .Çünkü;gerçekten size danışmanlık yapacak insanlar çok önemli burada iyi bir eğitim olmak istiyorsanız kafanızda günlük yaşamla ilgili sorunların olmaması gerekir.Bunun içinAnadolu Yurtdışı Eğitim’e teşekkür ederim.
Perihan G. - Bekleme Süreci
Bende herkes gibi vize beklerken baya sıkıntılı bir dönem yaşamıştım, tanıdıklarınızın ‘aa sen hala burdamısın neden gitmedin’, ‘galiba işin yattı’ ’ne zaman gidiyorsun’ gibi laflara maruz kaldığınızı düşünebiliyorum kısa denmeyecek bir süre vize ve kayıt işlemleri oluyor ve sonunda herşey yoluna giriyor. Rahat olun , herşey yoluna girecek ! :)
Gamze N. - Kendinizi Tanıyın
Yurtdışında eğitim süreci benim için inanılmaz önemli bir dönem oldu. Ailenizden uzakta ve uzun bir süreç gerçekten de zor olabiliyor ama kendinizi analiz etmeniz ve tanımanız için iyi bir deneyim oluyor. Bu zaman aralığı herkes için farklı olabilmektedir, herkes olayları farklı algılayıp farklı karşılayabilmektedir. Fakat benim durumumda diyebileceğim tek şey bu sürecin benim için kişisel büyüme ve gelişme için büyük bir fırsat olduğudur. Daha bağımsız ve daha güçlü biriyim !
Şeyma B. - Unutulmaz Anılar
Yurtdışında eğitim alırken tarihi ve güzel yerleri keşfetmeyi unutmayın çünkü bu şekilde unutulmaz anılarınız olacaktır. Yurtdışında okuduğunuz sırada, bir zamanlar tarihe damga vurmuş olayların cereyan ettiği tarihi yerleri görmeniz gerekiyor.

Yurtdışı Eğitim büyük bir fırsat ve mükemmel bir şans değerini bilin ;)
Beyza Aslı K. - ‘Heyecanlı Maceralara Atılın’
Yurtdışında eğitim almak için herkesin farklı nedenleri vardır. Nedenlerinizden bazıları farklı bir deneyim, iyi bir eğitim, yeni bir ortam ve heyecanlı maceralar olabilir. Üniversitenin düzenlediği ve benim farklı zamanlarda katılabildiğim aktivitelerden bazıları; yamaç paraşütü, yunus balıkları ile yüzme, jumping ve güzel bir dağda kamp kurmak oldu. Bütün bu aktiviteler çok heyecanlı ve güzel geçti. Dürüst olmak gerekirse dünyaya olan bakış açım değişti.Çünkü çok farklı toplum ve dinden arkadaş edindim. Farklı görüşler, farklı diller ve farklı renkler… Tabii ki bu insana kendi değerlerine ve görüşlerinin değerinin farkına varmasına neden oluyor. Güzel tarafı düşünce yapım tamamen değişti, eskiden farklı bir fikri kaldıramıyordum ve çok çabuk sinirleniyordum ama yurtdışında herkes birbirini saygı ile dinliyor ve nazikçe kendi fikrini söylüyor ve kimse kimseyi kırmıyor. Bu gibi durumlar beni çok derinden etkiledi.Geriye dönüp baktığımda çok gereksiz tartışmalara ve sinir bozucu durumlara mahal verecek münakaşalara girmişim…Üniversiteyi mümkünse farklı yerlerde okuyun, biraz kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız gerekiyor…Kesinlikle eğer maddi durumunuz el veriyorsa ve bu sizi sıkıntıya düşürmeyecekse yurtdışı eğitim deneyimlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyorum.
Emine H - Global Düşün
Yurtdışında üniversite eğitimi kişiye yeni bir deneyim ve bir seviye ekler. Bu deneyim sizin yurtdışında yeni ufuklar elde etmenizi ve kariyer elde ederek rahat bir işe girmenizi veya kendi işinizi kurmanızı sağlar. Dünyadaki diğer kültürleri tanımak ve onları yaşamak bilgi tabanınızı genişleti. Farklı düşünmeyi ve farklı yaşamayı öğretir. Benim düşüncem Yurtdışına giden öğrenci küresel ve hızla globalleşen günümüze ayak uydurmayı ve en önemlisi Global düşünmemizi sağlar…
Deniz D. - Hayata yeni bir bakış açısı kazandırmak
“İlk başta, yurtdışına gidiş hakkında çok gergindim. Ben her zaman durumları kontrol etme gibi bir alışkanlığım olduğu için biraz tedirgindim çünkü bilmediğiniz bir ülke ve dil kontrolümün dışında olacağını biliyordum. Fakat benim bütün kontrol edemediğim durumları Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde çalışan herbiri birbirinden mükemmel rehberlerin kontrolünde olduğunu görmek çok rahatlatıcı bir durumdu benim için.. Bu karar hayatımda aldığım en önemli kararlardandı. Bu benim için çok güzel bir fırsat oldu. Kariyer, yeni arkadaşlıklar ve yepyeni bir perspektifte gerçekten hayatıma bambaşka bir yön verdi.
Büşra U. - Tıp 1.sınıf
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gerçekten çok iyi bir şirket size her şekilde yardımda bulunuyorlar sizleri asla orada yanlız bırakmıyorlar sorunlarınıza ellerinden geldiğinden fazlasıyla yardımcı oluyorlar kesinlikle güvenebilirsiniz. Ben plovdiv de 1. sınıf Tıp dayım ve Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını tercih ettiğim için kesinlikle çok memnunum Herkese Teşekkürler.. =)
Tolga K. - Teşekkürler Anadolu
Yurtdışında okumaya başlamadan önce çok tereddütlüydüm, saolsun Anadolu ve ekibi hiç bir zaman beni yalnız ve kimsesiz bırakmadı Teşekkürler Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Ekibi :)
Meltem Y... - korku
selam,1 ay sonra fon universitesinde egitim gormek icin makedonya'ya gidiyorum ama cok korkuyorum cunku ilk kez tek basima bir ulkeye gidecegim bu yuzden endiselerim var ve hic makedonca bilmiyorum. fakat anadolu yurtdisi egitim'in bana olan ilgisine hayranim,tesekkurler.
Semanur B. - Hukuk Fakültesi
Yurtdışında okumaya karar verdiğimde iyi ve güvenilir bir şirket arıyordum.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Anadolu yed e ulastım.Buraya gelmeden önce çok tereddütlüydüm ama sağolsunlar bizi evimizde gibi hissattirdiler 1 senem geçti ailemden uzakta en ufak sorunum oldugunda dakikasında hallettiler.Evim kiralandı,okul işlerim en iyi şekilde halledildi Yardıma ihtiyaç duydugum her anda yanımda oldular.Bana daha çok bi arkadaş bir aile oldular Anadolu yed her zaman yanımda oldugunuz için çok tesekkür ederim :)
Çağdaş Ç. - Hazırlık Dil Eğitimi
Merhaba geleli neredeyse 5 ay oldu hazirliktayim bitirmek üzereyim seneye tıp fakültesi birinci sınıfa baslayacagim memnunum şehir sessiz sakin bir yer alismak zaman almiyor.Eğer burada okumak istiyorsaniz danismanlik yapan firmalara dikkat etmelisiniz cünkü illegal bir çok firma var.Ben anadolu yurtdışı egitim danismanligiyla geldim memnunumda , yurtdışında okumak gözünüzü korkutmasin.Burada bana yardimci olan herkese firmadakilere cok tesekkur ediyorum
Kanat Ü. - Diş Hekimliği Fakültesi
Anadolu yurt dişi egitim danismanligi diyorum sadece cunku gerekeni yapiyolar buna gozunuz kapali inanabilirseniz hangi şehirde okumayı düsünürseniz düsünün hem adi duyulmus bir firma kendini kanitlamis hemde gereğini hakkıyla yapıyorlar, yani ben cok basarili oldguna inaniyorum daha pisman olmadim ...
Zeynep G. - Psikoloji
Yurtdışına gelme amacıyla şirketlerle ilgili yaptiğım araştırma ne yazık ki benim,kerameti kendinden menkul olmayan insanların,sahtekarca, kurmuş olduklarını sandıgım sirket ile yola koyulamama yeterli olamadı ve dolandırılarak,ciddi boyutlarda maddi ve manevi kayıplar yaşadım, beni başka kendini yurtdışı firması diye tanıtan dolandırıcılarla ne yazıkki yola çıkmıştım ve sonra beni dolandırdıklarını anladıktan sonra En önemlisi yaşamımdan çalınan 7 ay,bekleyerek geçirdgim zaman,bu durumun ben ve ailem de yarattığı psikolojik tahriplere girmeden...Ne yazıkki o zaman doğru yolu buldum ve Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanlığı yetkilileri ile görüştüm ailemle, Allah bin kere razı olsunlar onlardan benden maddi bir talep etmeden bana yardım eli uzattılar ve o kadar hayal kırıklığına rağmen bana yeniden okuma sevinci asıladılar ve ben suan 2. senemi dolduruyorum . Artık kendimi güvende hissediyorum ve okuluma devam ediyorum , olurda Allah kısmet eder başarı ile diplomamı alıp Türkiye döndüğümde bu melek insanların sayesinde olacak ve ben bunu hep bir borc olarak bilecem..Bunca olumsuzluğa rağmen okumaktan vazgeçmememde en büyük etken Anadolu Yurtdışı Eğitim dir.Bugüne kadar sorduğum her soruya cevap,her soruna bir çözüm buldukları için burdan bir kez daha teşşekkür ederken,Yurtdışında eğitim için tercih edilecek en doğru adres Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı diyorum.Dualarla..
Özer Z. - Diş Hekimliği
Buraya gelmeden önce çok araştırma yaptım çünkü bu sektörde çok fazla dolandırıcı var.Bir süre daha araştırma yaptıktan sonra anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ile tanıştım ve gerekli işler yapıldıktan sonra anlaşma sağladım.vize.,gerekli evraklar vb. teferuatlar çok kısa bir sürede işleme koyuldu ve yurtdışına geldim.Geldiğim gece beni karşılamak için anadolu yurt dışı eğitim çalışanı geldi.işlerini son derece ciddiye aldıklarını burdan anlayabilirsiniz.hemen okul kayıt ilerini yaptık ve üni. yaşamıma en iyi danışmanlık şirketiyle başlamış oldum.ilk geldiğim günlerde başka ülke başka dil başka kültür biraz zorlandım herkes gibi ama burdada danışmanlığım beni yalnız bırakmadı.her sorunumda yardıma gelenler oldu.Yurt dışında okumayı isteyen herkes gözü kapalı anadolu yurtdışı eğitimi seçebilir son derece güvenilir işini ciddiye alan bi kadro ve saygın yapıları sayesinde en iyi danısmanlık sirketi anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı diyebiliyorum.Teşekkürler anadolu yurtdışı eğitim hayatımı belirlememde yol gösterici olduğunuz sıcak samimi ve saygılı davrandığınız için.
Serkan B. - Eczacılık Fakültesi
En güvenilir yurtdışı eğitim firması . İlk buraya okumaya geldiğimde kaygılarım vardı ama danışmanım ve çalışanlar her türlü yardımda bulunarak rahatlık sağladılar bizlere . 2 sene oldu burada yaşayalı hala bugüne kadar tüm sorunlarmızla ilgileniyorlar . Dürüst güvenilir bi firma .
Erkan C. - FTR
FTR bölümü okumaktayım.Buraya geleli hazırlıkla beraber 3 yıl oldu, burdan Anadolu yurtdısı firması çalışanlarına ve bize her zaman her saat sadece bir telefon kadar uzak olan adını bildigim calısanlarından bazıları neri, desi,nori, murat, eren, ceylan, nonka, bena,mehmet, stanislava, Monika,nadya ve ubeyde cok ama cok tesekkur ederim, adını unuttugum calısanları af buyursun, cünkü hepsini bilmek imkansız cünkü her sehirde bircok kisi calısyor daha iyi kaliteli hizmet vermek icin elbette..Geldiğimden beri yani 3 senedir Allah a sükürler olsun hiç sıkıntı yaşamadım,her türlü sorunlarımla yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim size tekrar tekrar.. İyi ki varsınız
Ersin Y. - Fizik Tedavi 1.sınıf
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Gercekten tercih edeceginiz en iyi danismanlik Allah razi olsun birşey oldugunda direk soyluyorum hemen bi sekilde birini yonlendiriyolar calisanlarindan..Ve o kadar baska danisman diye gecinen danismanlar duydum ki berbat zaten hep kullagınıza muhakak gelir guvenilir isini en iyi yapan danismanla gittim hic bir problemle karsilasmadim simdiye kadar sofyada fizik tedavi okuyorum okulumdan memnunum, danismanimdan memnunum . Ve bise daha soylemek istiyorum heryerde isiniz en kissa surede halloluyor .Herkes onlari taniyor biliyor ve saygi duyuyor, hocalar olsun esnaf olsun burdaki devlet daiereleri olsun herkes biliyor Sadece Anadolu ögrencisiyim Egitim demeniz yeterli sofya olsun plovdiv olsun her yerde eli kolu olan bir sirket . burdan butun beni taniyanlara cok selam Anadolu yurtdisi egitim ailesi seviliyorusunuz opuldunuz hepiniz :D
Murat D. - Bilgisayar Mühendisliği
Ben Öncelikle Şunu Söylemek istiyorum Ankara 06 Eğitim Danışmanlığının sayesinde buraya geldigimde hiç bir yabancılık çekmedim sağolun bizi hiç bir zaman yanlız bırakmadınız ve her türlü işimizde yardım ettiniz. Gelmeden önce bu danışmanlığı sadece internetten görüp aramıştım ama simdi anlıyorum ki en doğru kararı vermişim çok memnunum Ankara 06 EOOD ailesinden. buraya gelcek olan arkadaşlarıma ANKARA 06 EOOD Bulgaristan Eğitim Danışmanlığını tercih etmelerini öneririm ..ANKARA 06 şirket sahipleri ve çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum.iyiki varsınız...
Helin & Gülbin K. - Tıp Fakültesi
Biz şuanda tıp fakültesi 3.sınıf öğrencisiyiz. Bizim buraya gelmemize ve eğitime başlamamıza yardımcı olan aracı kurum Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlık şirketine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Geldiğimiz andan itibaren her yardıma ihtiyacımız olduğunda bizimle ilgilenip, sorunlarımızı çözmemize yardımcı oldular. Vizemiz, okul işlerimiz ve kalacak yerimize kadar özenle ilgilendiler. Biz Anadolu yurtdışı eğitim danışmalığını seçtiğimiz için çok memnunuz. Eğitim amaçlı gelecek olan tüm öğrenci arkadaşlarımıza bu eğitim danışmanlığı ile iletişim kurmalarını tavsiye ederiz
Sercan G. - İnşaat ve mimarlık 2.sınıf
Anadolu yurtdışı Eğitim danışmanlığına teşekkür ediyorum . en iyi şekilde her zaman bizimle ilgilendikleri için . Tüm çalışanlarından ve yöneticilerinden Allah razı olsun .. :))..
Gülser T. - Medical University 4. Cours
Tıp Fak. 4.sınıf
Çok değerli Anadolu Yurtdışı eğitim danışmanlığı, yetkilileri sizlerin çalışmalarınızı yaklaşık iki yıldır takip etmekteyim. Yapmış olduğunuz üstün başarılı hizmetlerinizi takdir ediyor ve öğrenciye öğrenci anlayışıyla yaklaşmanız ...öğrenciyi bir gelir kaynağından öte gerektiğinde her tür hizmeti sizin sponsorluğunuzda olmadığı halde karşılıksız öğrencinin tüm sıkıntısına anında çözüm üretmenizin bu ülkede belkide çıkar menfaatinden uzak Türk vatandaşlarımıza yapmış olduğunuz yaklaşımınızı kutlar başarılarınızın daim olmasını diler hedeflerinizin en uç zirvede olması için gerekli tüm desteklerimiz sizlerle..sizleri çok seviyoruz...DURMAK YOK YOLA DEVAM..sloganıyla Allaha emanet ediyorum...saygı sevgilerimle...Gülser T. 4.sınıf Tıp Fakültesi
Bilgehan A. - Tıp Fakültesi 2.Sınıf
Geçenlerde biraz rahatsızlanmıştım doktor aradım ama iyi bir doktor bulabilecek kadar çevrem olmadığı için danışmanımdan yardım istedim oda beni kendi çalışanlarıyla beraber iyi bir doktora götürdü ve şimdi çok daha iyiyim... Anadolu Yurtdışı Eğitim ailesine her zaman yanımda olduğunuz için size minnettarım...
Sedat P. - Eğitim Danışmanlığın'da Kalite
Sedat P. – Hazırlık dil eğitimi
Ben Sedat P. hazırlık okuyorum. Buraya gelmeden önce, Anadolu yurtdışı eğitim şirketi olarak İstanbul’daki şirketlerini araştırdım fiyat ve inandırıcılık yönüyle uygun bulduğum Anadolu Yurtdışı danışmanlık şirketi aracılığıyla okumaya karar verdim. Yabancı bir ülkede karşılaşılabileceğimiz problemler bizi Ailece tedirgin etmedi değil ancak şirket sorumluları verdiği sözlerinde ilersine geçerek bize orda ummadığımız şekilde yardımcı oldular (ev, barınma, yurt vs)eğitim süresince karşılaştığımız birtakım problemlerle dahi ilgilendiler. Her şey için teşekkürler.
Mahsun A. - Tıp Fakültesi 4.sınıf
4 sınıf TIP Fakültesi öğrencisiyim Firmanın yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı burada sıkıntı çekmedim, her zaman ihtiyacım olduğunda bana 1 telefon kadar yakınlar. Her şey için teşekkürler. Sağlıcakla kalın…
Ekin C. - Tıp Fakültesi 2. Sınıf
Ben Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığıyla yurtdışına tıp okumaya geldim. Geldiğimde sabahın 5’ydi ve hiç tanımadığım bir yerdi otobüsten indim ve danışmanlıktan 2 kişi bizi karşıladı ve o günden beri her konuda fazlasıyla yardımlarını gördüm. Evim kiralandı polisle alakalı belgelerim tamamlandı ve okul için ne gerekliyse yapıldı bütün bunlardan sonra herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğum anda her zaman yardımcı oldular. Gelmeden önce bu danışmanlığı sadece internetten görüp aramıştım ama simdi anlıyorum ki en doğru kararı vermişim çok memnunum herkese tavsiye ediyorum. Buradaki diğer danışmanlıkların yaptığı gibi kaydınızı yaptıktan sonra sizi bırakmayacaklarına emin olabilirsiniz. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığınada gösterdikleri özveri anlayış ve yardımlar için çok çok teşekkür ederim
Dilaver B. - Teknik Üniversitesi
Merhaba ArkadaşlarTeknik Üniversitesi 1. Sınıf Mekatronik mühendisliği okuyorum burada okumanız için iyi bir danışmana ihtiyacınız var. Onun için terciniz her zaman yanınızda olacak Anadoludan yana olsun...
Sevgi A. - Tıp Fakültesi 2.sınıf
Biz sizleri sadece danışman olarak görmüyoruz siz işini ciddiye alan,muhatabını ciddiye alan ,kaliteli bir şekilde çalışan öğrencilerinin her zaman yanında olan güvenilir dostlarımızsınız.''Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz'' iyiki varsınız. .
Sümeyye A. - Hukuk Fakültesi
Yabancı bir ülkede yaşamak, kültürünü, yaşam biçimini, eğitim sistemini ve de ekonomisini tanımak çok önemli. Anadollu yurtdışı eğitim firmasının yurtdışı üniversiteleri ile yaptığı anlaşma bunu fazlasıyla sağlıyor...Üstelik tüm bunlara , iş dünyasına 2 diplomalı olarak girmenin avantajını ekliyor.
O yüzden aldığım eğitimden ve de Danışmanlık şirketimden çok memnunum.
Cem Y. - Bilgisayar Mühendisliği
Sabah çok erken uçaktan indik terminalde bizi danışmanlarımız karşıladı ve ofise gittik. O ilk gün çok zor olsada gerekli her yardımı,desteği ilk günden bu yana hala yapmaya devam eden danışmanlarıma teşekkür ederim..
Öznur G. - Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba yurtdışını seçmemdeki amaç; Birçok danışmanlık şirketiyle görüştüm. Fakat hiç biri bana cazip gelmedi internet üzerinden ulaşıp sonra İstanbul’daki ofislerine gidip tanıştım bir korku vardı içimde acabalar ne olur diye ama ilk günden itibaren hep yanımda oldular bir sıkıntım olduğu zaman hemen yardım ettiler sayesinde hiç bir yabancılık çekmedim iyi ki varsınız ve buraya gelecek arkadaşlara aklınızda soru işareti bırakmayan bir şirket Anadolu yurtdışı üniversiteleri şüphesiz tavsiye ediyorum.
Can Ş. - Psikoloji
Ben bu şirkete İzmir’deki ofisleri aracılığıyla ulaştım sağ olsunlar her şeyimle ilgilendiler ufak tefek her sorunumla ilgilendiler 2 senedir burdayım birçok sorunum oldu geldiğim ilk dakikadan itibaren ama hepsi halledildi bu şirket sayesinde... Sabaha karşı 5te geldim hiç bişey bilmiyorum ne yapağımı bilmiyordum o saatte karşıladılar o kadar eşya bir sürü telaş kalacak yerimden okuluma yemeğime internetime telefonuma kadar ilgilendiler hala ilgileniyorlar
Burak O. - Turizm
Tanışıklığım 2,5 sene önce oldu.Anadolu Yurtdışı Eğitim’e 2.5 önce Turizm eğitimi almak için başvurmuştum ve şuan turizm eğitimi alıyorum.. Çok araştırdım geleceğimi planlamak adına ve benim için doğru olacağına inanarak bende bu büyük ailenin içine katıldım.. Açıkçası bu kadar ilgi alaka beklemiyordum bu zamana kadar fakat bir tek halledilmeyen problemim olmadığını içtenlikle söyleyebilirim. Öğrencilerin problemleri profesyonellikle ve kolektif çalışmayla halleden; basta Abdul beye başta olmak üzere Mehmet bey ve şirket için canı gönülden çalışan arkadaşlara gösterdikleri yakın ilgiden dolayı, teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizleri Kalın Sağlıcakla...
Muhammet A. - Teşekkürler

Ben Muhammet Akkaya Şuan Tıp bolumu okuyorum. Burada okumak büyük bir fırsat ve kendimi şanslı hissediyorum çünkü ayed gibi bir danışmanlık şirketiyle gelmenin rahatlığı var üzerimde.Ayed üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor ve bir aileden farkı yok benim için. Bize her konuda yardımcı olan Ayed şirketine çok teşekkür ediyorum.
İsmail G. - Endüstri Müh.
Ben ilk geldiğimde başka bir danışman firma ile gelmiştim ama her ihtiyaç duyduğumda bir bahane buldular ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler, daha sonra fark ettim beraber okuduğum öğrencilerin %80 Anadolu Yurtdışı Eğitim firması ile geldiklerini söylediler ve onların sayesinde firma ile tanıştım ve Anadolu Yurtdışı eğitim bünyesinde bulunan kişilerden burda olduğum sürece hiç bir karşılık beklemeksizin yardımlarını esirgemediler. Onlara çok teşekkürlerimi sunuyorum.Tam bir yıldır yurtdışındayım ve bu bir yıl içinde bir çok firmanın öğrencileriyle karşılaştım sohbetler ettim ve şunu tüm kalbimle söyleye bilirim ki bu işi en iyi yapan firma Anadolu Yurtdışı Eğitim'dir.
Mustafa Y. - Yurtdışı Eğitimim
Selamlar.Ben Mustafa Y. Lise yıllarımda üniversiteyi yurt dışında okumak istiyordum.Öss’ye girdiğimde istediğim bölümü kazanamadım.Araştırmalarım sonunda – Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ’nı buldum. Danışmanlarla konuştuktan sonra şartlarında uygun olduğunu gördüm ve Yurtdışına gitmeye karar verdim. Beni karşıladılar okuluma kaydımı yaptılar, yurdumu ayarladılar.Yurdumu beğenmediğimi söyledim ve bana ev buldular.Her şeyimle dört dörtlük ilgilendiler. Bir sorunum olduğunda her dakika yanımda oldular.Şimdi istediğim bölümde okuyorum çokta mutluyum....
Yurtdışındaki üniversitelerde okumak istiyorsanız Anadolu ’yu tavsiye ederim.
Serhat A. - Mimarlık Fakültesi 1.sınıf (2013)
Sakın Bu Yalakalık Olarak Algılanmasın ama Firma'ma ne kadar Teşekkür etsem azdır. Aldığınız Danışmanlık ücreti tekrar tekrar helali hoş olsun firmamız daim olsun İnşallah :) Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çalışanlarına, tekrar tekrar çok teşekkür ederim :) İÇİMDEN BÖYLE YAZMAK GELDİ :)
Üzeyir E. - Tıp Fakültesi

Öğrencilerine sahip çıkan yarı yolda bırakmayan güvenilir olan tek Şirket Anadolu Yurtdışı Eğitim’dir, . 3 sene önce beni getirdiler ve hala ilk günkü gibi ilgi ve alakaları devam ediyor her şey için teşekkürlerimi sunuyorum... Üzeyir E. Tıp Fakültesi 4.sınıf
Zeynep El. - Geleceğimin En İyi Adımı
İyi bir danışmanlıkla Geleceğimin en iyi adımını attığımı düşünüyorum, Sabit ve Geleceğinizi düzen içinde kurmak istiyorsanız kararınız sizi hedefinize ulaştıracaktır. Gerekli gereksiz açılmış olan yüzlerce eğitim danışmanlıkları var... Hayatınızın en iyi temelini Atman için iyi bir adım olabilir sadece okul işleriyle değil sıkıntıya girdiğiniz her adınızda size yardımcı olacak Kaliteli bir danışmanlık... Yaşanılanlardan Yola çıkılarak söylüyorum bazı danışmanlıklar Kesinlikle para tuzağı için oluşturulmuş sizde aynı hatayı yapmak istemiyorsanız burada Mutlu olanlara katılın :) Herkes buradaysa siz Nerdesiniz... Iddealleriniz için Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını tercih edin.
Ad Soyad :
Konu :
Yorum :
Güvenlik Kodu :
5367      Bekleyiniz