Uluslararası Kafkas Üniversitesi

 1998 - İş Kafkasya Okulu Georgia State Üniversitesi'nde (Atlanta, Georgia, USA) ile ortaklaşa Gürcistan Üniversiteleri (Tiflis Devlet Üniversitesi, Gürcistan Teknik Üniversitesi, Ekonomik İlişkiler Tiflis Devlet Üniversitesi) oluşan bir konsorsiyum tarafından kuruldu

Kafkas üniversitenin ana önceliği, Gürcistan ve Doğu Avrupa'da yüksek öğrenim en büyük kurumlarından biri olarak, öğrenciler için en kaliteli eğitimi vermektir. Programlar ve dersler teklifleri Gürcü ekonominin sürekli değişen ihtiyaçları ve çeşitli işgücü dayanmaktadır.


Akademik program, Gürcistan gerçek ihtiyaçlarına dayanmaktadır; sürekli revize ve ayarlı para cezası ediliyor. Yeni programlar varlığı ve yeniliklerin geniş bir yelpazede ile geliştirilmiş eski bir girer. CU zihinleri ve kültürlerin bir buluşma olduğu forum olarak hizmet vermektedir.


Profesyonel öğretim görevlisi ve şimdi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri sunan bir amiral gemisi Gürcü Üniversitesi ne çalışan profesörler yaklaşık 200 bulunmaktadır. Burada öğrenciler Gürcistan'da her yerde bulunabilir mümkün olan en iyi eğitim alması için fırsat var.


Avrupa, Amerika ve Asya Üniversiteleri ile ortaklık anlaşmaları atfedilir. Ancak, biz yine de memnun değil: yeni eğitim ve öğrenci değişim programları en sürekli ve böylece en iyi ve Gürcistan ve dünya çapında bir araya öğrencilerin parlak getirerek, geliştirilmiş ve geliştirilmektedir. 


Tıp                   : (
İngilizce)    4000 $

Diş Hekimliği   : (
İngilizce)   3500 $

Fizik tedavi      : (İngilizce)   3000  $

Hazırlık : 2000 $  (İngilizce)