Berlitz Manchester Dil Okulu

Berlitz Manchester dil okulu dil eğitimlerine öncülük eden harika bir İngilizce dil okulu olarak bilinmektedir. Berlitz Manchester öğrencilerin kişisel öğrenme ve de ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış ve oldukça çeşitli profesyonel İngilizce kurslarına da sahip bir dil okuludur.

Okulun öne çıkan dil kursları ise IELTS’ye hazırlık ve Cambridge Sınavına Hazırlık kursu ve Genel İngilizce dil kurslarıdır. Bu kurslardan istediğinizi seçerek dil eğitiminizi en elit şekilde bu harika dil okulunda alabilirsiniz.

Mesleki kurs bakıyorsanız aramaları sonlandırıp Berlitz Manchester dil okulundaki kursları alabilir ve başarılı bir İş İngilizcesiyle kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Özellikle Business Kursları işletme okullarıyla ilgilenenlere şiddetle tavsiye edebileceğiniz kurslar arasında yer almaktadır. 
Bu programlarda ayrıca İngilizce resmi olarak rapor yazabilme, satış uzlaşma becerileri gibi daha birçok alandaki becerilerinizi rahatlıkla geliştire bileceğiniz kurslardır.

Berlitz Manchester İngilizce dil okulu 1900 yılında kurulmuş ve binlerce öğrenciye lisan öğretip performans da rekora koşmuş bir dil okuludur.

Berlitz Manchester şehir merkezi göbeğinde yer alır ve dil merkezi 10.000 feet kare tesise sahiptir. Tesiste 17 modern derslik, dinlenme salonu, kafe, teknoloji harikası olan IT odası ile de oldukça elit şekilde donatılmıştır.

Yoğun olan yaz dönemleri adına ise Berlitz Manchester’da kaliteli ikinci bir tesis de ek derslik olarak öğretim kadrosunda hizmetinize sunulmaktadır.

Okulun birincil amacı ise birinci sınıf bir kalitede öğretim sunmak ve bu konudaki gerekli araç ve gereçleri de başarılı şekilde tedarik etmektedir. Berlitz Manchester bu uğurda en kaliteli İngilizce dil eğitimlerini siz değerli öğrencilere rahatlıkla sunabilecek kapasitede bir dil eğimi okuludur. 

Berlitz Manchester kesinlikle öncü bir dil okulu olarak öğrencilerimizin kişisel öğrenim ihtiyaçlarına odaklanmış olan ve yüksek kalitedeki İngilizce kursları konusunda en elit okullardan biridir. Okulun en önemli özelliklerinden biri ise eğlendirici ve eğitime teşvik edici öğrenim ortamları hazırlıyor olmasıdır.

Kurslar kesinlikle yüksek kalitedeki performanslarıyla İngilizce dil eğitiminin en elit halini sizlere sunmaktadır.

Okul hareketli Manchester şehrinde yer aldığından İngiliz kültürüne en iyi şekilde hakim ve çeşitli imkanlarıyla sizlere eşsiz bir İngilizce dil öğrenimi fırsatı sunmaktadır. Okulda 20 sınıf, video odası, bilgisayar laboratuarları ve öğrenci salonları gibi alanlar da mevcuttur. Her seviye için İngilizce eğitimleri ve çeşitli türde mesleki dil eğitim kursları ve sınavlara hazırlık programları gibi kursları mevcuttur.

Berlitz Manchester dil okulunda konaklama ise aile yanı ya da yurt konaklama seçenekleri şeklinde olacaktır.