LTC Londra  Dil Okulu 

Dil öğrencisi olmak adına Londra dünyanın en canlı ve kozmopolit erlerinden biri olarak geçmektedir. Bu harika şehirde 300’den fazla dil konuşulmaktadır. Londra’da her ulustan insanı görmeniz kesinlikle mümkündür. Ayrıca dünyaca ünlü olan müzikalleri, uluslar arası festivalleri ve tiyatroları da bu şehirde izlemeniz ve katılmanız mümkündür. Sosyal ve sanatsal yönleri ile oldukça geniş olanak ve imkanları dil öğrencilerine sunan Londra, dil eğitiminizi almaya geldiğinizde ve bu şehri seçtiğinizde size en iyi şekilde güzel tecrübeler kazandırır ve benzersiz deneyimler yaşamanızı sağlar.

 LTC Londra dil okulu Londra’nın batısındaki Ealing’te yer almaktadır. 

Bu bölge Viktoria evleriyle de ünlü bir bölgedir. 

Ayrıca dünyaca ünlü film stüdyosuyla da meşhur olmuş olan bu şehirde her yıl Ağustos ayında düzenlenen Jazz Festivaline de en güzel şekilde ev sahipliği yapmaktadır. Okulun yer aldığı bölgede banklar, büyük alış veriş merkezleri, farklı ülke mutfaklarının en güzel şekilde denenebileceği restoranlar ve aynı zamanda da geleneksel İngiliz barlarına da 10 dakikalık bir yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz. Londra’nın merkezine ise metro kullanarak 25 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. 

LTC Londra dil okulu 12 adetlik tamamı aydınlık olan kesinlikle tam donanımlı dil eğitimi sınıfları yer almaktadır. Bilgisayar merkezi ise öğlenden sonra öğrencilere ücretsiz internet erişimi sunmaktadır. Aynı zamanda okulda öğrenciler için büyük bir salonda yer almaktadır. Kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. 

LTC Londra dil okulu sunulan dil programları ise şu şekilde yer almaktadır. Genel İngilizce, Cambridge FCE/IELTS/CAE, Sınava hazırlık programları, Akademik yıl, Yaz Tatili Kursları ve Bire Bir Öğrenim Kursları şeklindedir. 

LTC Londra dil okulu ait gezilecek yerler ise Ealing Abbey, London Eye, The Church of St. Mary’s, Buckingham Palace, Big ben ve Greenwich’i rahatlıkla gezebilir ve görebilirsiniz. LTC Londra dil okuluna ait olan aktivite seçenekleri ise Londra hayvanat bahçesi, Hyde Park’ta yürüyüş imkanı, Thames Nehri’nde tekne turu yapabilirsiniz, Doğal Tarih Müzesini gezebilirsiniz. Aynı zamanda Tate Modern Sanat Galerisi, British Museum ve Tower Bridge’yi de rahatlıkla görebilirsiniz. 

LTC Londra dil okulu her yönüyle dil eğitiminizi rahatlıkla elit şekilde alabileceğiniz en harika seçiminiz olacaktır.