Sprachcaffe Londra Dil Okulu

Sprachcaffe Londra dil okulu batı Londra’da ve Ealing’te bulunmaktadır. Bu okul için merkez Londra’ya gelerek rahatlıkla metro ve otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Bölgede aynı zamanda büyük alışveriş merkezleri, aynı şekilde büyük kütüphaneler ve spor faaliyetleriniz için alanlar bulunmaktadır. Tiyatro, sinema ve dünya mutfaklarından oluşmakta olan çeşitli türdeki restoranlarla da geleneksel olan İngiliz publarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Londra kesinlikle dünyanın en sosyal ve sanatsal aktivite çeşitliliklerine de sahip ve bu bakımdan en yüksek şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle dilediğiniz zaman bir müzikal, ya da uluslar arası bir tiyatro etkinliği dahi rahatlıkla bulabilirsiniz. Oldukça canlı bir hayata sahip olan Londra şehri dünya mutfaklarından çok farklı tatları da barındıran ve geleneksel olan İngiliz publarını da gezebileceğiniz bir şehirdir. 

Aynı zamanda tarihi binaları ve yeşil parklarıyla da ilginizi rahatlıkla çekebilecek en güzel şehirlerden biridir. Sprachcaffe Londra dil okulunun kuruluş yılı 1990’dır. 

Okula katılabilecek öğrencilerin minimum yaş sınırı ise 17 şeklindedir. Bu elit İngilizce dil okulunda dersler oldukça aydınlık sınıflarda sunulmaktadır. Okulun öğrencilerine has ortak bir salonu bulunmaktadır. Ayrıca çalışma odası, kütüphanesi ve geniş bir bahçesi de okul etrafında yer almaktadır. 

Sprachcaffe Londra dil Okulu öğrencilerine sunduğu eğitim türleri ise Akademik yıl, Genel İngilizce, Bire Bir öğrenim ve Yoğun İngilizce şeklindedir. Okuldaki aktivite seçenekleri olarak ise London Eye, Trafalgar Square ve British Museum’u gezip rahatlıkla görebilirsiniz. 

Hyde Park, Doğal Tarih Müzesi, Victorya ve Albert Müzesi, Place of Westminister ve Thames Nehri’nde de gezerek rahatlıkla tekne turları atabilirsiniz. Okul her açıdan kapsamlı eğlence alanların da sahip olup öğrencilerine dil eğitimi yanında daha bir çok fırsatı da beraberinde sunmaktadır. 

Sprachcaffe Londra dil Okulu’nun kurs ücretlerine dahil olan özellikleri ise yerleştirme testi, konaklama yerleştirme, İngilizce kursu, ve Eğitim materyelleri (ödünç olarak verilmektedir), Kurs bitirme sertifikası verilmektedir. 

Okulun çevresindeki gezilip görülmesi gereken yerler ise Big Ben, Albert Memorial, St. Paul’s Katedrali, Buckingham Palace, Westminister Abbey şeklindedir. Verdiği dil eğitimi konusunda dünya sıralamasında önemli bir yerde olan Sprachcaffe Londra dil okulu kesinlikle gelip görmeniz gereken bir dil okuldur.

Sunduğu imkanlarla da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir dil eğitim okuludur.