EC Londra Dil Okulu

EC Londra dil okulu Covent Garden’ın tam ortasında konumlanmış durumdadır.Etrafında ise öğrencinin ders dışı hayatını aktif tutmasını sağlayabilecek restoranlar, müzeler, cafeler, mağazalar, tiyatrolar ve daha birçok eğlence merkezi mevcut durumdadır.  

Bu harika dil okulun 3 merkezi de Londra metrosu duraklarına oldukça yakın mesafede yer alır.

Londra’da yer alan bütün aktivite merkezlerine oldukça yakın olan bu dil okulu kesinlikle dil öğrenmek için gelen öğrencilerin oldukça çok hoşuna gitmekte ihtiyaçlarını da en elit şekilde karşılamaktadır.

EC Londra dil okulu tüm derslikleri teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak tasarlanmıştır ve ışıl ışıl derslikleri bulunmaktadır.

Derslikler EC imzası ve kalitesiyle dekore edilmiş ve sizlere bambaşka bir havada kalite dolu eğitimler sunmaktadır. 

Okulda yer alan kafe personeli kendi el yapımı yemeklerini ve içeceklerini sizlere sunmaktadır.

Her türlü güzel sohbetinizi okul kafesinde rahatlıkla gerçekleştirebilir ve dil pratiğinizi de kolayca yapmış olursunuz.

Dil pratiği eşliğinde bir fincan kahve ile de oldukça sıcak ortamlar yakalama şansına da rahatlıkla erişebilirsiniz.

Ders aralarında da öğretmenler öğrencilerinin yanlarında yer almaktadır ve ders dışı olarak da öğretmenlerle rahatlıkla kolay şekilde iletişimler kurabilmekte siniz.

EC Londra dil okulu aynı zamanda özel bilgisayar odaları, ücretsiz olarak sunulan internet erişimi, ders çalışma amaçlı odalar ve kütüphane hizmetleri de en elit şekilde öğrencilerin dil eğitimlerine sunulmuş durumdadır.

EC Londra dil okulu kuruluş yılı 1996’dur. Okulun öğrenci kapasitesi ise 130 şeklindedir. Minimum yaş ise 18 olarak ve düşük sezon için ise 16 olarak belirlenmiştir. İş İngilizcesi kurs gurupları 23 kişi, öğrenci bilgisayarları 26 şeklindedir. 

Okuldaki eğitim programları ise Yoğun İngilizce, Genel İngilizce ve Genel İngilizce birebir eğitim kursları şeklindedir. Ayrıca CAE, FCE & CPE sınavlarına hazırlık kursları, IELTS ve TOEFL hızlandırılmış kurslarda okulun öğrencilerine sunduğu bazı eğitim türleri arasında yer almaktadır. Okulun akademik yılı 20/30 şeklinde olup çok Bölgeli Akademik yıl baz alınmaktadır. Okulda staj ve EC iş Kulübü imkanları mevcuttur.

Eğitim konusunda iş İngilizcelerinde birebir eğitimler de olup mini grup iş İngilizcesi 20 kişidir.

Okul hızlı kariyer gelişimi programlarıyla da öğrencilerine tam destek sunmaktadır.