Azerbaycan Üniversiteleri Sizi Bekliyor Facebook Twitter
Azerbaycan Üniversiteleri Sizi Bekliyor

 

Azerbaycan Üniversiteleri

Dost kardeş Ülke Azerbaycan üniversiteleri her geçen gün daha fazla popüler hale gelen Üniversiteleri eğitim konusunda gösterdiği başarılı permansa bağlı olarak yurt dışından birçok öğrencinin akımına uğramaktadır.

Bilim adamları ve konusunda uzman akademisyenlerden oluşan eğitim görevlileri aracılığı ile Avrupa standartlarında kaliteli, modern ve çağdaş bir eğitim stratejisi izleyen Azerbaycan Üniversiteleri bünyesindeki bölümlerde eğitim görmek isteyen bütün öğrencileri sınav sistemi ve taban puan uygulaması olmaksızın kabul etmektedir.

Azerbaycan Üniversiteleri öğrencilerine sundukları mükemmel eğitimin yanında aynı zamanda okul dışında da zamanlarını değerlendirebileceği; kültürel ve sosyal ortamlar sunmaktadır. Gelenek ve görenekleri ülkemizi andıran Azerilerin; sıcakkanlı ve misafirperver kişilikleri bu sevimli ülkede üniversite eğitimi amacıyla bulunan öğrencilerin kendilerini evinde hissetmelerine, güven içinde eğitimlerine devam edebilmelerine zemin hazırlamaktadır.

Okul harçları da oldukça hesaplı ve ekonomik olan Azerbaycan Üniversiteleri zengin bölümleriyle; eğitim gören öğrencilerin ideallerindeki mesleklere kavuşmaları için en güzel imkânı sunmaktadır. Avrupa standartlarında verilen eğitim teorik olduğu kadar, pratik ve uygulama ağırlıklı olmaktadır.


Azerbaycan Üniversiteleri Kayıt ve Başvuru

Lise veya dengi olarak kabul edilen herhangi bir meslek okulundan alınacak diploma veya mezuniyet belgesi karşılığında sınav sistemi veya taban puan uygulaması aranmaksızın, kontenjan dahilinde öğrenci kabul eden Azerbaycan Üniversiteleri aracılığıyla mesleki gelişiminizi tamamlayacak, kariyeriniz için en doğru adımı atacaksınız.

Konusunda uzman ve özel olarak seçilmiş eğitim görevlileri tarafından verilen dersler teorinin yanında; sahalarda, uygulama alanlarında ve laboratuvarlarda pratiğe dönük verilmektedir.


Sık bir şekilde düzenlenen seminer ve kongreler mesleki eğitiminizin pekiştirilmesinde, konusunda uzmanlaşmış ünlü meslektaşlarınızla tanışmanızı ve fikir alışverişinde bulunmanızı sağlamaktadır. Verilen kaliteli eğitimin yanında Azerbaycan Üniversitelerinin ücretleri sanıldığının aksine el veya cep yakan türde olmamaktadır. Oldukça ekonomik bir yapıya sahiptir.

Azerbaycan Üniversiteleri hakkında aklınıza gelebilecek her konuda en detaylı ve en güncel bilgiyi; yurtdışı üniversite eğitimi konusunda ülkemizde uzun senelerden beri temsilci olarak görev yapmakta bulunan Anadolu Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ile irtibata geçerek edinmeniz mümkündür.

Tıp, Eczacılık,Diş Hekimliği, 2000 Dolar’dan başlayan fiyatlarla kardeş Ülkede Azerbaycan Türkçesi ile eğitim alabilirsiniz.

En yakın ofislerimizden Ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

 

Copyright 2024 © | Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.